Jak to działa? Na czas trwania imprezy uczestnicy zostają wyposażeni w wysokiej klasy bezprzewodowe słuchawki. Kiedy je założą będą mieli do wyboru trzech Dj-ów, spośród których każdy będzie grał inny rodzaj muzyki.

SILENT DISCO to jedno miejsce, jeden parkiet, jedna impreza, ale trzy różne rodzaje muzyczne. Impreza, podczas której nie musisz zmieniać parkietu, klubu, miejscówki by zmienić Dj-a, wystarczy przełączenie na boku słuchawki kanału, który chcesz odbierać, możesz także kontrolować głośność kanału. Wybierasz najlepszy dla siebie kanał, spoglądasz dookoła i od razu widzisz kto bawi się przy tej samej muzyce co Ty.

Gdy chcesz odpocząć możesz usiąść przy napoju i spokojnie porozmawiać, a przy okazji popatrzeć na parkiet pełen ludzi tańczących w ciszy. Polecamy ten niesamowity i przezabawny widok!!!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 

WAŻNE!!! ŻEBY WYPOŻYCZYĆ SŁUCHAWKI TRZEBA MIEĆ DOKUMENT ZE ZDJĘCIEM.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 

Jako, że impreza jest m.in. z okazji 10 lat FILMOWEJ to na poszczególnych kanałach zagramy muzykę z najbardziej u nas popularnych cyklicznych imprez HOUSE NIGHT!, ZIMNY ŁOKIEC i landryny, GORĄCZKI RÓŻNYCH NOCY :) no i nie zabraknie oczywiście kanału ROCK-REGGAE & inne BAłKAŃSKO-ŚWIATOWE wynalazki :) tak więc:

kanał 1- HOUSE/DEEP HOUSE/NU DISCO --> DJ,s PTAQ & D.TaurO & W kanał 2 - DANCE/DISCO POLO ----> DJ's W & Walonka Walonka & TAURO kanał 3 - ROCK/REGGAE/+marmolada :) ----> Wieczne Wakacje & FFW Selekta /fciągam fszystkie winyle/ mat.nadesłany