9. maja rozpoczynają się rozgrywki I ligi podnoszenia ciężarów. LKS SGB "Budowlani" Nowy Tomyśl zaczyna te zmagania meczem ze sztangistami z AKS Myślibórz.

Zawody rozpoczną się o godzinie 16.00 w siłowni klubowej. Jak zwykle organizatorzy postarali się o dobrą oprawę zawodów oraz emocje i zabawę dla kibiców. Emocji z pewnością nie zabraknie, bo wystartują najlepsi zawodnicy klubu włącznie z medalistą mistrzostw świata juniorów do lat 17 Piotrem Kudłaszykiem. Poza tym wystartują: Radosław Jarnut, Martin Stasik, Tomasz Kudłaszyk, Mateusz Miczyński, Dominik Stroiński. Dla kibiców jak zwykle działacze przygotowali atrakcyjne nagrody rzeczowe.

NOWOTOMYŚLANIE PRZYJDŹCIE KIBICOWAĆ NASZYM ZAWODNIKOM!!!

Tego samego dnia o godzinie 10.45 rozpocznie się Turniej Majowy, organizowany dla zawodników LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl, na który serdecznie zapraszamy.

    20 kwietnia na obiektach ORLIKA  w Zbąszyniu odbył się I etap tego Wielkopolskiego Turnieju w koszykówce 3-osobowej dziewcząt.
Nasze dzielne dziewczyny mimo iż są młodsze od pozostałych koleżanek(wszystkie z pierwszej klasy) zdobyły 2 pierwsze miejsca awansując tym samym do II etapu rejonowego!

Gimnazjum Lwówek reprezentowały:
Anna Ratajczak
Eliza Kokot
Gloria Gulczyńska
Wiktoria Batura
Klaudia Jarosz
Weronika Gintrowicz
Zuzanna Rzeszutek
Agata Maciąg.

Drużyna chłopców z SP Lwówek, występująca w barwach Mawit Lwówek, brała udział w Turnieju " Z podwórka na stadion. W finale wojewódzkim zajęli II miejsce. Już czuli smak gry na stadionie narodowym, jednak rzuty karne rozwiały nadzieję. Mimo to, tytuł króla strzelców przypadł zawodnikowi z Lwówka - brawa dla Oliwera Siudy.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” istnieje od 14 lat. To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 700 tysięcy dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie Narodowym w Warszawie.{www.zpodworkanastadion.pl]