TBB

Liga halowa OSIR Lwówek Cup 2014/2015

Wyniki IV kolejki – sobota – 13.12.2014r.

Bąki z Łąki Nowy Tomyśl – Zenit Wytomyśl                                       2 : 3

Dąb Bolewice – Kwiatkowski Lwówek                                                 4 : 6

Błaszyk Team Kasacja Pniewy – Zjednoczone Siły Gminy Kuślin   10 : 6

Błyskawica Pakosław – Pingwiny z PNT Nowy Tomyśl                     5 : 4

Sala Karmazyn Brody – Chłopaszki ze Lwówka                                 1 : 28

Grom Zębowo – Filmowa Lwówek                                                       3 : 7

TABELA

1.Błaszyk Team Kasacja Pniewy                                 4   12   63 : 10

2.Chłopaszki ze Lwówka                                               4   12   58 : 9

3.Filmowa Lwówek                                                        4   12   27 : 13

4.Grom Zębowo                                                             4     9   43 : 13

5.Zenit Wytomyśl                                                         4     9   21 : 13

6.Dąb Bolewice                                                             4     6   15 : 18

7.Bąki z Łąki Nowy Tomyśl                                           4     3   14 : 19

8.Pingwiny z PNT Nowy Tomyśl                                 4     3   11 : 22

9.Kwiatkowski Lwówek                                               4     3     9 : 34

10.Błyskawica Pakosław                                               4     3   12 : 40

11.Zjednoczone Siły Gminy Kuślin                             4     0   14 : 28

12.Sala Karmazyn Brody                                             4     0     3 : 71

Klasyfikacja strzelców bramek

44 – Dmythro Koshakov(Błaszyk Team)

15 – Łukasz Kolanko(Grom),Jakub Kościukiewicz(Chłopaszki)

11 – Mateusz Nowak(Chłopaszki)

10 – Dawid Hajdukiewicz(Filmowa),Bartosz Horemski(Chłopaszki)

9 – Marcin Karłyk(Chłopaszki)

7 – Kamil Sieroń(Bąki),Sebastian Zając(Grom)

6 – Radosław Jenek(Grom)

5 – Michał Kapelski(Zenit),Marcin Pilc(Grom),Mikołaj Szulc(Zenit),Arkadiusz Heliński(Zjednoczeni),

     Remigiusz Spychała(Chłopaszki)

4 – Krystian Komin(Błyskawica),Wojciech Konieczny(Zenit),Patryk Szlawski(Grom),Krzysztof

     Marchewka(Błaszyk Team),Zbigniew Królik(Błaszyk Team),Jakub Bialik(Filmowa)

3 – Adam Kapałka(Dąb),Tomasz Konieczny(Zenit),Michał Dwornik(Bąki),Sławomir Nykiel(Grom),

     Tomasz Puncewicz(Błaszyk Team),Patryk Nowacki(Błyskawica),Łukasz Piosik(Pingwiny),

     Krzysztof Galas(Błaszyk Team),Patryk Smoczyk(Zjednoczeni),Miłosz Flieger(Zenit)

2 – Michał Poznański(Zjednoczeni),Marcin Knop(Błaszyk Team),Patryk Pośpieszny(Filmowa),Mateusz

     Mrówka(Filmowa),Jakub Werner(Chłopaszki),Szymon Kałek(Pingwiny),Paweł Kapałka(Dąb),

     Radosław Dziamski(Dąb),Bartosz Knop(Błaszyk Team),Adrian Igła(Filmowa),Mateusz Bąbelek

     (Chłopaszki),Robert Stachowiak(Sala Karmazyn),Damian Pigla(Pingwiny),Piotr Chwirot(Filmowa),

     Damian Borowy(Dąb),Przemysław Piechota(Kwiatkowski),Sławomir Pertek(Kwiatkowski),Hubert

     Chwalisz(Chłopaszki),Sebastian Białek(Błyskawica),Michał Gucia(Bąki),Tomasz Piosik(Dąb),Kacper

     Hildebrand(Bąki)

1 – Karol Jędrzejczak(Dąb),Bartosz Matys(Dąb),Błażej Kapelski(Zenit),Artur Forysiak(Filmowa),Krystian

     Strymiński(Błyskawica),Damian Hała(Błyskawica),Bartłomiej Dłużyński(Dąb),Jacek Gawroński

     (Pingwiny),Łukasz Kandulski(Filmowa),Mateusz Grześkowiak(Filmowa),Hubert Jędrzejczak

     (Zjednoczeni),Tomasz Kaminski(Grom),Mariusz Przybylak(Zjednoczeni),Kamil Halasz(Grom),

     Krzysztof Krajewski(Pingwiny),Rafał Rackowiak(Kwiatkowski),Michał Świergiel(Kwiatkowski),

     Mateusz Grześkowiak(Filmowa),Mateusz Hercog(Sala Karmazyn),Tadeusz Zajączkowski(Błaszyk

     Team),Rafał Szaj(Zjednoczeni),Mateusz Hała(Błyskawica),Paweł Tomaszewski(Pingwiny),Krzysztof

     Gołeczko(Pingwiny),Szymon Kozłowski(Dąb),Mikołaj Świergiel(Kwiatkowski),Marcin Gapik

     (Kwiatkowski)

V kolejka – sobota – 20.12.2014 – godz.15.00 – Hala OSIR

15.00 - Kwiatkowski Lwówek – Błaszyk Team Kasacja Pniewy

15.50 – Pingwiny z PNT – Sala Karmazyn Brody

16.40 – Zjednoczone Siły Gminy Kuślin – Błyskawica Pakosław

17.30 – Chłopaszki ze Lwówka – Grom Zębowo

18.20 – Zenit Wytomyśl – Dąb Bolewice

19.10 – Filmowa Lwówek – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl